Klubowe Trzęsienie Śląska

Dodano: 10.06.2019 / drukuj / pdf
Impreza klubowa
Czas wydarzenia: 
2019-06-14 22:00 do 2019-06-15 05:00
Miejsce wydarzenia: 
Arena Gliwice (ul. Akademicka 50)
Organizator: 
Arena Gliwice
Organizator kontakt: 
info@arenagliwice.com

Wydarzenia sportowe, koncerty, eventy dla dzieci – tego wszystkiego mieliśmy już okazję doświadczyć w Arenie Gliwice. Teraz przyszedł czas na głośną i szaloną zabawę podczas Klubowego Trzęsienia Śląska, czyli klubową imprezę w sercu Areny, w jedynym w swoim rodzaju klubie w hali widowiskowo-sportowej.

Prawdziwa scena muzyczna z salą taneczną, która gościć będzie najlepszych DJ’ów z kraju i zagranicy zapewniając doskonałą zabawę wszystkim „imprezowiczom”. Szykuje się prawdziwe trzęsienie Śląska! 14 czerwca od 22.00 do 5.00 rano będzie można zaszaleć przy dźwiękach, które wytworzą dla nas DJ Motyl, Lucky Boy, DJ Dred i DJ Kivi.

Artyści występowali na największych scenach i festiwalach w Polsce i za granicą, a w to, co robią wkładają całe serce, po to, aby zachwycić i zaskoczyć najbardziej wybrednych bywalców klubów. Ponieważ każdy z nich gra w trochę innym stylu, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Oczywiście żadna impreza z prawdziwego zdarzenia nie może obejść się bez odpowiedniego before party.

Organizatorzy KTS zaplanowali przed rozpoczęciem klubowego szaleństwa przejazd luksusowych sportowych aut przez Katowice i Gliwice, których celem będzie plac główny przed Areną Gliwice gdzie powita nas głośna muzyka i dźwięki silników.

Bilety można będzie zakupić w cenie 15 złotych w przedsprzedaży, a za 20 złotych w dniu imprezy po 23:00. Liczba miejsc ograniczona.

Kategorie wydarzenia: