Aktualności | Futsaliści podejmą w Arenie Gliwice „słonecznych” z Białegostoku

Futsaliści podejmą w Arenie Gliwice „słonecznych” z Białegostoku

Opublikowane: 17.01.2019 / Sekcja: Sport

Już w niedzielę 20 stycznia o godz. 16.00 Niebiesko-Czerwoni rozegrają kolejny mecz w Arenie Gliwice. Gliwiczanie podejmować będą Słoneczny Stok Białystok. Przeciwnik wydaje się być bardziej wymagający niż Akademicy z Gdańska, których Piast Gliwice pokonał 9:3.

To się okaże, ale na pewno nikt nam za darmo punktów nie da, a przez tragiczną, pierwszą rundę każdy kolejny mecz jest dla nas najważniejszy i tak podejdziemy do tego spotkania – przekonuje piastun Mateusz Omylak, którego na parkiecie oglądamy z nr 8.

Przypomnijmy, że po czteromiesięcznej przerwie do gry wrócił najlepszy strzelec Piasta ostatnich dwóch sezonów – Przemysław Dewucki. „Pompon” zaakcentował swój powrót zdobyciem gola.

Wiadomo, Przemek to klasowy zawodnik, do pełni formy jeszcze mu daleko po takiej przerwie, ale trener dzięki temu mógł wystawić w końcu dwie mocne czwórki, co zaowocowało tak wysokim zwycięstwem z Gdańskiem – podkreśla Omylak.

Źródło: piast.gliwice.pl/futsal