Działasz w NGO? Dowiedz się, coNoweGO!

Uaktualniono: 28.05.2019 / Sekcja: / drukuj / pdf
NGO fot. Freepik

Znajomość trendów dotyczących nowych technologii i technik budowania zaangażowania jest ważna nie tylko w przypadku firm. W Gliwicach okazję do rozmów z ekspertami z tych dziedzin i zdobycia praktycznych umiejętności pozwalających na rozwijanie swoich działań zyskają również organizacje pozarządowe (NGO).

18 czerwca o godz. 17.00 w budynku nr 4 kompleksu Nowych Gliwic przy ul. Bojkowskiej 37 rozpocznie się spotkanie  dla osób związanych z NGO pod hasłem #coNoweGO? Do udziału w wydarzeniu zostały zaproszone nie tylko gliwickie stowarzyszenia, fundacje i społecznicy, ale również przedstawiciele III sektora z innych śląskich miast.

Przygotowaliśmy dwa bloki tematyczne prowadzone przez ekspertów, dwie tury praktycznych warsztatów, przestrzeń wystawienniczą i czas na rozmowę. Udział w całym wydarzeniu (po weryfikacji przesłanych zgłoszeń) jest bezpłatny – zapewnia Anna Szczyrba-Niemiec, p.o. dyrektor Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Tematem przewodnim będzie budowanie zaangażowania offline i online. Zaproszeni eksperci w dynamicznych prezentacjach i w formie warsztatowej pokażą, jak wykorzystać narzędzia internetowe i nowe technologie, by sprawnie promować swoje działania. Uczestnicy spotkania  dowiedzą się też, czym jest grywalizacja i jak wykorzystać w praktyce jej mechanizmy, by przyciągnąć i zatrzymać przy sobie odbiorców.

Mamy nadzieję, że to czerwcowe popołudnie będzie okazją do tego, by nasze organizacje zainspirowały się do działania i przekonały, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, a także nawiązały kontakt z przedstawicielami III sektora z całego regionu – dodaje Anna Szczyrba-Niemiec.

Aby wziąć udział w #coNoweGO, wystarczy zarejestrować się przez portal evenea (http://www.conowego.evenea.pl).

Pełny program wydarzenia można znaleźć na stronie http://gcop.gliwice.pl/miasto/conowego/

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking