Kocie tajemnice – wykład o kociej naturze

Dodano: 26.11.2018 / drukuj / pdf

graf. materiały organizatora

Czas wydarzenia: 
2018-12-11 18:30 do 20:00
Miejsce wydarzenia: 
Stacja Artystyczna Rynek (Rynek 4‒5)
Tematyka wydarzenia: 
wykład
Organizator: 
Stacja Artystyczna Rynek
Organizator kontakt: 
Zgłoszenia: zapisysar@gmail.com, tel.504 676 972

Drodzy Koci Przyjaciele i Przyjaciółki! Serdecznie zapraszam Was na wykład o kociej tematyce, który będę miała przyjemność poprowadzić w gliwickiej Stacji Artystycznej Rynek.

Proponuję Wam krótką, ale, mam nadzieję, ciekawą wycieczkę do wnętrza kociego świata – opowiem Wam o tym, skąd się wzięły koty w naszych domach, jakie są ich gatunkowe potrzeby, na co należy zwrócić baczną uwagę i jak rozumieć pewne konkretne kocie zachowania. Tak, tak, moim celem jest Was zafascynować kocią naturą i odkryć przed Wami kilka tytułowych Kocich Tajemnic. :)

Zapraszam serdecznie starszych i młodszych, już zakoconych i tych, którzy na kota w swoim sercu dopiero się przygotowują, singli i pary, nieśmiałych i odważnych, tych, którzy wolą słuchać, jak i tych, który lubią wziąć udział w dyskusji – na wykładzie każdy znajdzie coś dla siebie :)

Wstęp wolny.

tech. wet. Małgorzata Biegańska-Hendryk– dyplomowana behawiorystka zwierząt towarzyszących, koci dietetyk i autorka poradnika „Co jest, kocie?”. Z kotami żyje od ponad 15 lat, od 10 jest z nimi związana przez wolontariat, a od 6 zawodowo. Stworzyła markę „kocibehawioryzm.pl” w ramach której doradza kocim opiekunom, prowadzi szkolenia i edukuje w zakresie prawidłowej opieki i żywienia. Jest autorką wielu artykułów w prasie specjalistycznej i branżowej, od grudnia 2017 prowadzi bloga o kocim świecie (blog.kocibehawioryzm.pl). Stworzyła też grę edukacyjnej dla dzieci „SuperQuiz KOTY”. Prywatnie Opiekunka czterech najwspanialszych na świecie futer: Stefana, Buni, Kiwi i Opka.

Kategorie wydarzenia: