„Indie bez rezerwacji”

Dodano: 27.03.2018 / drukuj / pdf
Czas wydarzenia: 
2018-04-16 18:00
Miejsce wydarzenia: 
Biblioteka Centralna (ul. Tadeusza Kościuszki 17)
Tematyka wydarzenia: 
spotkanie podróżnicze
Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

Zapraszamy na spotkanie z Aleksandrą Bartosz i Aleksandrą Malkusz, które zabiorą nas w podróż do Indii. Ich podróż zrodziła się z marzeń i zaczęła się o wiele wcześniej niż wsiadły do samolotu.

Najpierw przez długi czas każda z nich marzyła, aby zobaczyć Indie, poczuć je i doświadczyć na własnej skórze. Indie to wielki kraj, różnorodny krajobrazowo, pełen kontrastów i kolorów, różnorodnych wierzeń i religii. Obie panie przemierzyły trzy piękne stany południowych Indii: Kerala, Tamilnadu i Maharasztra.

Aleksandra Malkusz – absolwentka geografii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, nauczyciel geografii w liceum i szkole podstawowej. Miłośniczka gór, podróżowania i aktywnego wypoczynku. Pasje te stara się przekazać swoim uczniom oraz własnym dzieciom.

Aleksandra Bartosz – absolwentka Turystyki i Rekreacji na AWF we Wrocławiu. Współzałożyciel i koordynator projektu edukacyjnego dla dzieci Akademia Odkrywcy im. Tony Halika. Miłośniczka aktywnego wypoczynku – od kilku lat każde wakacje spędza na rowerze, odkrywając Polskę wraz ze swoim synem.

Wstęp wolny.

Kategorie wydarzenia: