W 80 MINUT DOOKOŁA ŚWIATA – mobilna gra miejska

Dodano: 16.09.2021
Mobilna gra miejska, start 2 października o godz. 10.00 , Biblioteka Centralna przy ul. Kościuszki 17
Czas wydarzenia: 
2021-10-02 10:00 do 13:00
Miejsce wydarzenia: 
Biblioteka Centralna (ul. Tadeusza Kościuszki 17)
Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach
Organizator kontakt: 
promocja@biblioteka.gliwice.pl

W Gliwicach odnaleziono legendarny rękopis – dziennik Phileasa Fogga, człowieka, który przemierzył dookoła kulę ziemską w zaledwie 80 dni.
Wystawiony w bibliotecznych gablotach miał przyciągnąć tłumy turystów, stał się jednak łakomym kąskiem dla paserów, którzy niewątpliwie będą chcieli zarobić krocie na sprzedaży tego białego kruka na czarnym rynku.

Twoim zadaniem będzie przechwycenie kart z dziennika Phileasa Fogga z rąk szajki. Zadanie to będzie wymagało od Ciebie nie lada umiejętności i sprytu.

Zegar tyka, czas ucieka! Pakuj plecak i wyrusz naprzeciw przygodzie!

Gra rozpocznie się 2 października o godz. 10.00 w Bibliotece Centralnej MBP w Gliwicach. Zapraszamy graczy indywidualnych oraz drużyny (minimum dwuosobowe, z których przynajmniej jedna osoba jest pełnoletnia). Wymogiem wzięcia udziału w grze jest posiadanie przez drużynę minimum jednego smartfona/tabletu z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu.

Pełny regulamin gry dostępny jest na stronie www.biblioteka.gliwice.pl.

Obowiązują wcześniejsze zapisy (telefonicznie: 32 238 26 24 lub mailowo: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl). W związku z uczestnictwem w wydarzeniu w czasie obowiązywania stanu epidemii wymagane będzie złożenie pisemnego oświadczenia.

Gra odbędzie się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie”, dofinansowanego ze środków MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Kategorie wydarzenia: