edCAMP Gliwice

Dodano: 14.09.2021
W dniach 2-9 października odbędzie się V edycja edCAMP!
Czas wydarzenia: 
2021-10-02 08:00 do 2021-10-09 22:00
Miejsce wydarzenia: 
Gliwice
Organizator: 
eduLAB
Organizator kontakt: 
kontakt@edulab.io

Masz ciekawy pomysł edTech? Chcesz założyć własny startup? A może już tworzysz innowacyjne rozwiązanie i chciałbyś skalować je na obszar edukacji? edCAMP to wydarzenie właśnie dla Ciebie!

Już w dniach 2-9 października obędzie się V edycja edCAMP – miejsca, gdzie wszyscy, którzy mają pomysły lub tworzą innowacyjne rozwiązania edTech mogą je sprawdzić i rozwinąć pod okiem doświadczonych ekspertów i inwestorów!

Zgłoszenia są przyjmowane do 1 października 2021 r. na https://startupacademy.pl/edcamp/

Poszukujemy pomysłów na innowacyjne rozwiązania dla edukacji wpisujące się w jedną z trzech ścieżek tematycznych:
- Grywalizacja
- Dual use/Inne
- Pomoce dydaktyczne

2-3 października 2021 r. to dwa dni prelekcji merytorycznych i inspiracyjnych , w czasie których dowiecie się m.in. jak tworzyć modele biznesowe i finansowe oraz jak najlepiej zaprezentować swój pomysł biznesowy. W niedziele odbędną się także pierwsze spotkania z mentorami.

Nastepnie 4-8 października wybrane projekty będą miały możliwość uczestnictwa w indywidualnych konsultacjach projektowych z mentorami, w takich obszarach jak: biznes, marketing, finanse i IT.

A wszystko to, aby spotkać się na wielkim finale – Startup Pitch Day w Gliwicach i zaprezentować swój pomysł na innowacyjne rozwiązanie przed Jury. Trzy najlepsze zespoły dostaną zaproszenie do pre-akceleracji eduLAB!

Zgłoś się już dziś na https://startupacademy.pl/edcamp/

Kategorie wydarzenia: