Makrama

Dodano: 18.02.2020 / pdf
zdjęcia wyplecionej makramy na ścianie fot. materiały organizatora
Czas wydarzenia: 
2020-03-28 12:00 do 15:00
Miejsce wydarzenia: 
pracownia dsceramika (ul. Jana Pawła II 14d)
Organizator: 
dsceramika
Organizator kontakt: 
info@dsceramika.pl; www.dsceramika.pl

Te warsztaty są dla każdego, zarówno dla tych z Was, które nigdy nie miały styczności z makramą, jak i dla tych, które pragną odświeżyć sobie wiedzę i spędzić czas w miłym towarzystwie. Uczestniczki nauczą się podstawowych technik i splotów, dzięki którym stworzą niezwykłą makramę o wymiarach ok 30 × 70/80 cm (taką jak na zdjęciu).

W cenie warsztatów zawarte są wszystkie materiały – drewniany trzonek, sznurek bawełniany 5 mm, instrukcję na której będziecie miały przedstawione wszystkie sploty, których się nauczycie. Opowiem Wam o rodzajach sznurka, jak wymierzać jego długość do swojej pracy, gdzie szukać inspiracji. Uczestnicy mogą zadeklarować, z jakim kolorem sznurka chcą pracować (kolor można wybrać najpóźniej do 9 lutego).

Kolory do wyboru: biały, naturalny, szary, brudny róż, musztardowy, petrol (ciemny turkus), czerwony, miętowy, czarny. Osoby zapisane po 15 marca lub te, które nie zadeklarowały kolorystyki – będą pracować na kolorze naturalnym. Taka makrama będzie wyjątkową ozdobą domu lub niepowtarzalnym prezentem.

  • Koszt : 150 zł
  • Czas trwania: 3,5 godz.

Podczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia. Wykonane ozdoby pozostają własnością uczestników.

Zapisy:poprzez wysłanie imienia, nazwiska, nazwy warsztatu oraz numeru telefonu na adres e-mail: info@dsceramika.pl

  • Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć: 5
  • Maksymalna ilość osób: 10
Kategorie wydarzenia: