Targ na Zielonym

Targ na Zielonym

Targ na Zielonym

Opublikowane: 17.08.2017 / Sekcja: Kulturalne  Warsztaty 

Czas wydarzenia:

Miejsce wydarzenia: BLCRK (ul. Stanisława Dubois 22) 

Organizator: Fundacja Na Zielonym 

19 sierpnia będzie można wziąć udział w smakowitych warsztatach dla całej rodziny. Skosztujemy słodkich owoców prosto z polskich sadów i wymienimy się książkami!

Tematem przewodnim ekoimprezy Rodzinka na Zielonym w BLCRK (ul. Dubois 22) będą pyszne jabłka, gruszki i śliwki.

W programie przewidziano animacje dla dzieci, konkursy dla dorosłych oraz całych familii, warsztaty plastyczne i techniczne dla wszystkich chętnych. Można będzie wykazać się bystrym okiem, perfekcyjnym zmysłem smaku, doskonałym słuchem, zdolnościami manualnymi i nie tylko – zapowiada Małgorzata Nowak z Fundacji na Zielonym, organizatora wydarzenia.

Imprezy z cyklu Rodzinka na Zielonym będą odbywać się między godz. 9.00 a 12.00 podczas Targu na Zielonym, ekologicznego targowiska, na którym można zaopatrzyć się w zdrowie, lokalne produkty. Wstęp na warsztaty jest wolny. Szczegóły dostępne są na stronie organizatora: www.facebook.com/TargNaZelenym.

Na 19 sierpnia planowana jest Letnia Wymiana Książkowa podczas Targu na Zielonym.  Uwaga! W obieg puszczamy książki wydane po 2000 roku, nie przynosimy podręczników. Na miejscu będzie Bibliobus, czyli mobilny punkt Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach, przy którym zostaną zorganizowane dodatkowe atrakcje dla najmłodszych.