„Dwa Sztosy”

Dodano: 05.10.2018 / drukuj / pdf
Czas wydarzenia: 
2018-11-08 20:00
Miejsce wydarzenia: 
Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” (ul. Pszczyńska 85)
Tematyka wydarzenia: 
stand-up
Organizator: 
Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”

Adam Van Bendler i Błażej Krajewski wpadną do Gliwic ze swoimi najnowszymi programami których nie widział jeszcze świat!

Błażej Krajewski
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni. Błażej zagra swój najnowszy program.

Adam Van Bendler
Komik z Gdyni, ojciec i założyciel Stand-up Trójmiasto. Widzieliście go m.in. w TV (Kuba Wojewódzki, Comedy Central, TVP). Roastował Tymona Tymańskiego i Popka. Występował na największych salach i arenach w Polsce. Zagra dla Was jeszcze bardziej pokręcony materiał. Jak zwykle nie zabraknie zdumiewających spostrzeżeń, traumatycznych wspomnień i paranoicznych hipotez. A wszystko to abyście podusili się ze śmiechu, w starym dobrym stylu. Adam zagra swój najnowszy program „Światło w tunelu”.

Kategorie wydarzenia: