Kabaret K2

Dodano: 28.02.2018 / pdf
Czas wydarzenia: 
2018-03-21 19:00
Miejsce wydarzenia: 
Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” (ul. Pszczyńska 85)
Tematyka wydarzenia: 
spektakl kabaretowy
Organizator: 
Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”

Obiad, randka, kłótnia, godzenie się i… kabaret – wszystko z kobietą smakuje lepiej! Dlatego też Kabaret K2 rozszerza swój skład o kobietę właśnie i to nie byle jaką.

Dominika Najdek dołącza do Michała Zenknera i Bartosza Klauzinskiego. Od teraz Kabaret K2 to trzyosobowy zespół, który nieźle miesza na scenie kabaretowej. Są dynamiczni, energiczni i charakterni. Dzięki niezwykłemu stylowi K2 odkryjecie zupełnie nowy poziom żartu i absurdu. „Program z kobietą” to zestaw skeczów i scenek obyczajowych, dotyczących codziennego życia w bardzo krzywym i śmiesznym zwierciadle.

Skecze piszemy oczywiście po to, żeby widza rozbawić. Ale nie tylko. Staramy się, żeby były o czymś. Jednak jest to staranność nie nachalna, unikamy dydaktyki. Jak ktoś chce się tylko pośmiać, to się tylko pośmieje. Jak ktoś szuka czegoś więcej, to znajdzie.
Obserwujemy świat i szukamy tematów dotyczących Was i nas. Nie pokazujemy ich jednak w skali 1:1. Zawsze przetwarzamy rzeczywistość. Podkręcamy absurdalność sytuacji. Programowo unikamy stosowania wulgaryzmów. Nie, że unikamy w ogóle. Unikamy przeklinania, które ma maskować brak żartu. Wulgaryzmu dla wulgaryzmu. Podobnie jak szoku dla szoku. Nie boimy się poruszać kontrowersyjnych tematów, ale robimy to w jakimś celu
– mówią sami o sobie.

BILETY

Kategorie wydarzenia: