„Papież i gliwiczanie”

Dodano: 23.05.2019 / pdf
banner
Czas wydarzenia: 
2019-06-15 11:00
Miejsce wydarzenia: 
Biblioteka Centralna (ul. Tadeusza Kościuszki 17)
Tematyka wydarzenia: 
gra miejska
Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

Podczas trwającego niemal trzydzieści lat pontyfikatu Jan Paweł II dał się poznać, jako niestrudzony pielgrzym, znakomity mówca, świadek wiary i – po prostu – ciepły, życzliwy człowiek. W pamięci wielu pozostały słowa Papieża wypowiedziane do młodzieży na Westerplatte czy do całego narodu – na placu Zwycięstwa w Warszawie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza do wzięcia udziału w grze miejskiej, która będzie nie tylko dobrą zabawą z odrobiną rywalizacji, ale i okazją, aby przypomnieć sobie najważniejsze fakty z życia Papieża Polaka. Gra rozpocznie się 15 czerwca o godz. 11.00 w Bibliotece Centralnej przy ul. Kościuszki 17, a zakończy w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II, gdzie najlepsze drużyny otrzymają nagrody. Do udziału zapraszamy drużyny liczące od 2 do 5 osób (co najmniej jeden uczestnik musi być pełnoletni).

Szczegółowej informacje o grze są dostępne na stronie www.biblioteka.gliwice.pl. Gra jest częścią obchodów upamiętniających 20. rocznicę wizyty Ojca Świętego w Gliwicach.

Kategorie wydarzenia: