„Xmas Tour” Sylwii Banasik

Dodano: 10.11.2019 / pdf
młoda kobieta fot. materiały organizatora
Czas wydarzenia: 
2019-12-13 19:00
Miejsce wydarzenia: 
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej
Organizator: 
APP
Organizator kontakt: 
andrzej@jazzbythesea.pl

Sylwia Banasik to jeden z filarów Studia Accantus oraz aktorka musicalowa, która występowała m.in. w teatrze Roma („Piloci”), Teatrze Muzycznym w Poznaniu („Evita”), a obecnie związana jest z Teatrem Muzycznym w Łodzi („Miss Saigon”). Wyrusza w świąteczną trasę koncertową ze swoim specjalnym programem muzycznym.

„Xmas Tour” to okazja do spotkania z Sylwią Banasik i jej gośćmi, a także poczucia atmosfery nadchodzących Świąt. Artystka w towarzystwie Golden Gate String Quartet oraz znakomitego pianisty Adama Pietrzaka wykona znane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Jednak nie zabraknie utworów, które przyciągają do sal koncertowych wiernych fanów artystki i stanowią jej sceniczny wyróżnik – czyli piosenek z filmów Disneya, które tematycznie też związaną są ze świętami i zimą.

To będzie muzyczna przygoda, która dostarczy każdemu niesamowitych wrażeń i pozwoli poczuć magię nadchodzących świąt. Wśród utworów, które będzie można usłyszeć, znajdą się m.in. „Przybieżeli do Betlejem”, „Noel”, „All I Want for Christmas” (znany z wykonania Mariah Carey) czy też „Na całej połaci słowo śnieg” Jeremiego Przybory. Ciekawe aranżacje, doskonałe umiejętności muzyków i osobowość Sylwii Banasik to gwarancja doskonałego spędzenia ponad godziny w towarzystwie bardzo utalentowanych artystów i pięknych dźwięków, które budują nastrój świąteczny.

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/44629/Gliwice/Sylwia+Banasik/

Kategorie wydarzenia: