Pectus

Dodano: 20.11.2018 / drukuj / pdf

fot. P. Bieniecki – fototeo.pl, licencja CC BY-SA 3.0

Czas wydarzenia: 
2018-12-09 18:00
Miejsce wydarzenia: 
Scena Bajka – Kino Amok (ul. Dolnych Wałów 3)
Tematyka wydarzenia: 
koncert charytatywny
Organizator: 
Fundacja Nadzieja – Dzieci

Fundacja Nadzieja – Dzieci od blisko 20 lat działa na rzecz niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Gliwic, Zabrza, powiatu gliwickiego i regionu. Jej celem jest niesienie pomocy osobom pokrzywdzonym przez los, oraz dostosowywanie do aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych.

Fundacja jest organizatorem Zakładu Aktywności Zawodowej, w którym zatrudnionych jest ponad 100 pracowników o znacznym stopniu niepełnosprawności. Jest to największy ZAZ w Polsce. To jedna z nielicznych Fundacji, w której zarząd i rada pracują społecznie, dzięki czemu wszystkie zebrane podczas akcji charytatywnych środki przeznaczane są na działalność statutową.

Kupując bilety na koncert 9 grudnia, będziecie mogli wesprzeć działania Fundacji i jej podopiecznych. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie przebojowa, wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami grupa Pectus. Pochodząca z języka łacińskiego, oznaczająca „siłę woli, hart ducha i upór w dążeniu do celu”, nazwa zespołu doskonale harmonizuje z działaniami Fundacji.

Bilety

Kategorie wydarzenia: