Geodezyjne usługi sieciowe

Geodezyjne usługi sieciowe

Dodano: 12.02.2021
narzędzia geodezyjne fot. Pixabay

 

Internetowy sklep geodezyjny

 

Szanowni Państwo informujemy, że z przyczyn technicznych wszystkie systemy informatyczne Urzędu nie będą dostępne od godziny 17:00 w dniu 24.09 do godziny 24:00 w dniu 26.09.2021 r. Przepraszamy za niedogodności.

 

W Internetowym sklepie geodezyjnym  dokumenty oraz dane  Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego udostępnia się wszystkim zainteresowanym osobom fizycznym i przedsiębiorcom oraz prezentuje się dane oraz usługi nieodpłatne.

Poprzez Sklep zakupić można np.: wypisy, mapę zasadniczą/ewidencyjną, zbiory danych.

W przypadku zamawiania danych podmiotowych (w tym danych osobowych) osoby niebędące właścicielami nieruchomości muszą wykazać tzw. interes prawny, wskazując konkretny przepis ustawy, który pozwala na pozyskanie takich danych lub dostarczyć pełnomocnictwo wystawione przez właściciela nieruchomości. W celu pozyskania danych podmiotowych należy zalogować się Wejściem nr 2 przy użyciu Profilu Zaufanego lub bankowości elektronicznej.

W celu podniesienia komfortu korzystania ze Sklepu przez osoby słabowidzące wprowadzono możliwość wnioskowania o udostępnienie  informacji w innej alternatywnej formie, np. w postaci opisu mapy.

UWAGA!

Usługa nie jest obsługiwana przez przeglądarkę internetową Internet Explorer.

Informacji dla użytkowników Internetowego sklepu geodezyjnego udziela się pod nr telefonu 32/239 12 82 lub 32/239-11-48.