Aktualności | O krok od ekstraklasy!

O krok od ekstraklasy!

Opublikowane: 24.05.2012 / Sekcja: Miasto  Sport

Tylko jeden krok, a właściwie jeden mecz, dzieli drużynę Piasta Gliwice od awansu do Ekstraklasy.

W minioną niedzielę niebiesko-czerwoni w pięknym stylu rozgromili GKS Katowice. Derby Śląska zakończyły się wynikiem 3:0 dla zespołu Marcina Brosza. Do bramki gości już w 7. minucie spotkania trafił Ruben Jurando. Dwa kolejne gole były dziełem Wojciecha Kędziory – w 52. i 85. minucie. Jednak walka o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej wciąż trwa. Szanse mają cztery ekipy. Które z nich wyjdą zwycięsko z tej rywalizacji? Przekonamy się w najbliższą niedzielę. 27 maja na stadionie przy ul. Okrzei Piast Gliwice zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz. Początek o godz. 17.00. Przyjdź i kibicuj razem z nami! (bom)