Wolontariusz i towarzysz zabaw poszukiwany

Dodano: 12.10.2018 / Sekcja: / drukuj / pdf

Centrum Wolontariatu oraz Stowarzyszenie Podajmy – Sobie – Ręce poszukują wolontariusza/wolontariuszy, którzy chcieliby potowarzyszyć Szymonowi i jego rodzinie. Pojawienie się wolontariusza w rodzinie, to dla Szymona szansa na kontakt z innymi ludźmi,  a dla rodziców chwila odpoczynku.

Cześć! Jestem Szymon! I w skrócie chcę Wam się przedstawić. Nie zarażam, chyba, że wolą walki, radością z drobnostek i szczerością. Myślę i czuję. Słyszę, co mówisz i widzę, jak na mnie patrzysz. Mam chore ciało, ale tam w środku jestem normalnym, wrażliwym chłopakiem. Chcę żyć wśród ludzi, lecz nie chcę litości. Jeśli potrafisz to zaakceptować to zapraszam Cię Wolontariuszu, do mojego świata. Świata książek, zwierząt, gier, klocków Lego, muzyki i spacerów. Oczekuję, że nasze spotkania będą trwać długo i nie zniechęcisz się po krótkim czasie. Jeśli jesteś odpowiedzialny i gotowy dołączyć do mojej drużyny to zapraszam Cię na mój fanpage: www.facebook.com/dzielny.zuch.szymon.motal.

Zgłoszenia i szczegółowe pytania dotyczące Szymonka można kierować do Moniki Gomoły 32 775 01 78, m.gomola@gcop.gliwice.