Przygarnij kotka!

Dodano: 13.07.2011 / Sekcja:

Chcesz przygarnąć kota lub psa? Zajrzyj do gliwickiego Schroniska dla Zwierząt. Placówka, którą prowadzi Miejski Zarząd Usług Komunalnych, mieści się przy ul. Wschodniej w Sośnicy. Obecnie w przytulisku na nowy dom czeka m.in. 40 małych kociąt. Szare, czarne, białe, rude, łaciate i prążkowane maleństwa pilnie potrzebują nowych opiekunów!


Każdy, kto chce zaadoptować zwierzę może liczyć na poradę pracowników ośrodka. Na podstawie oczekiwań zainteresowanych osób pomogą oni wybrać odpowiedniego czworonoga. Opowiedzą też, jakie warunki należy mu stworzyć. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, wysterylizowane, a psy zaczipowane.
Do schroniska warto również zadzwonić, jeśli komuś zgubił się pies lub kot. Bardzo często właśnie tam trafiają zaginione i błąkające się po mieście zwierzaki. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00, a w soboty – od 10.00 do 15.00. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 32/305-09-43 oraz znaleźć na stronach internetowych: www.schronisko.gliwice.pl i www.mzuk.pl. (bom)
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking