57 zmienia rozkład jazdy

Uaktualniono: 30.11.2017 / Sekcja: / drukuj / pdf

1 grudnia zmieni się  rozkład jazdy linii nr 57 - informuje KZK GOP. Wprowadzone zostaną korekty godzin odjazdów oraz czasów przejazdu pomiędzy poszczególnymi przystankami.

Kurs rozpoczynający się dotychczas o godz. 19.40 (dni robocze) na przystanku „Helenka ELZAB”, po obsłudze przystanku „Stare Gliwice Kozielska” pojedzie ulicami: Gaudiego i Wyczółkowskiego, do przystanku „Brzezinka Droga do Łabęd”.

Kurs rozpoczynający się o godz. 22.13 (dni robocze) na przystanku „Miechowice Pętla”, po obsłudze przystanku „Stare Gliwice Kozielska” pojedzie bezpośrednio ul. Kozielską do przystanku „Brzezinka Droga do Łabęd” (z wyłączeniem z obsługi przystanków „Stare Gliwice Gaudiego” i „Stare Gliwice Wyczółkowskiego”).

Kurs rozpoczynający się o godz. 18.13 (dni wolne od pracy) na przystanku „Brzezinka Wałbrzyska”, po obsłudze przystanku „Brzezinka Droga do Łabęd” pojedzie ulicami: Wyczółkowskiego i Gaudiego, do przystanku „Stare Gliwice Kozielska”.

Kurs odjeżdżający z przystanku „Helenka ELZAB” w noc z soboty na niedzielę oraz z niedzieli na poniedziałek realizowany obecnie o godz. 01:20 zostanie przyśpieszony o 8 minut, tj. na godz. 01.12, celem umożliwienia przesiadki na przystanku „Gliwice Pac Piastów na linię nr 32N do Zabrza.

Więcej informacji o zmianach można znaleźć na stronie www.kzkgop.pl.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking