ŚAF Piastunki na turnieju Kuby Błaszczykowskiego

Uaktualniono: 08.07.2019 / Sekcja: / drukuj / pdf
ŚAF Fot. materiały GTW Gliwice

Na zaproszenie fundacji Kuby Błaszczykowskiego „Ludzki Gest” gliwiczanki wzięły udział w Turnieju KUBA CUP w Opolu. To był już ich trzeci występ na tych prestiżowych zawodach.

Piłkarki ŚAF walczyły w piłce nożnej ulicznej z drużynami z całej Polski, według formuły 3 na 3.Choć dziewczyny trafiły do grupy z samymi męskimi zespołami, wygrały jeden mecz i ostatecznie zajęły 3. miejsce w grupie.

Turniej był nagrodą na zakończenie sezonu Śląskiej Akademii Futbolu. W zawodach brały udział 32 zespoły, podzielone na grupy jak w Lidze Mistrzów. Na uczestników czekały zabawy oraz animacje, gadżety, pełne wyżywienie i … najważniejszy gość, Kuba Błaszczykowski, który chętnie pozował do wspólnych zdjęć i rozdawał autografy.

Śląska Akademia Futbolu serdecznie zaprasza dziewczęta z roczników 2008 – 2009 oraz 2010 i młodsze na treningi piłki nożnej. Zajęcia odbywają się na obiekcie przy ul. Orkana 8. Nabór ciągle trwa.

Więcej informacji  można uzyskać pod numerem telefonu 500 170 516 lub z pośrednictwem maila: d.opoka@gtwgliwice.pl, a także na stronie internetowej www.saf.org.pl

śaf piastunki baner
Fot. materiały GTW Gliwice

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking