Aktualności | „Brazylijczycy” z Gliwic w ofensywie!

„Brazylijczycy” z Gliwic w ofensywie!

Opublikowane: 05.02.2019 / Sekcja: Sport

15 złotych medali i 5 srebrnych wywalczyli reprezentanci gliwickiego klubu BJJ Factory w zawodach Pucharu Polski w Ju-Jitsu w Jeleniej Górze. W rywalizacji uczestniczyło ponad 500 najlepszych zawodników z  całego kraju.

Medale dla Gliwic wywalczyli: Krzysztof Sieprawski (złoto w Gi, kategoria U-12), Maciej Szczepanik (złoto w Gi i złoto w no Gi, kat. U-15), Oliwia Sieprawska ( srebro w Gi i srebro w no Gi, kat. U-15), Oskar Lech (złoto w Gi, kat. U-15), Julia Bohosiewicz (złoto w Gi, kat. U-18), Alicja Stypułkowska (złoto w Gi i złoto w no Gi, kat. U-21), Markus Ciesielski (złoto w Gi i srebro w no Gi, kat. U-21), Paweł Bańczyk (srebro w Gi, kat. Senior), Alicja Stypułkowska (złoto w Gi i no Gi, kat. Senior), Wojciech Gryz (złoto w Gi i no Gi T, kat. Senior), Tomasz Paczka (złoto w Gi i no Gi, kat. Senior), Piotr Dudziński (złoto w Gi i srebro no Gi, kat. Senior).

Warto dodać, że w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo reprezentant BJJ Faktory Jakub Muniz Acosta zdobył srebrny medal. Gratulacje!