Uwaga, casting!

Dodano: 11.07.2011 / Sekcja:

Tańczysz? Zostań Freddiem Mercurym! Gliwicki Teatr Muzyczny i Opera Śląska w Bytomiu ogłosiły casting na tancerza do roli Freddiego Mercury’ego w widowisku tanecznym „The Beatles & Queen”.

To opowieść o legendarnych zespołach w historii muzyki popularnej, przygotowana przez dwóch czeskich choreografów: Igora Vejsadę, dyrektora artystycznego Baletu Narodowego Teatru Śląsko-Morawskiego w Ostrawie oraz Roberta Balogha, dyrektora baletu związanego z Teatrem Morawskim w Ołomuńcu. Widowisko taneczne realizowane jest w koprodukcji przez GTM i Operę Śląską w Bytomiu. Polską prapremierę spektaklu zaplanowano na 23 września.
Kandydaci na tańczącego Freddiego powinni posiadać przygotowanie klasyczne i umiejętność partnerowania. Mile widziane są również doświadczenie w tańcu współczesnym i predyspozycje aktorskie. Zgłoszenia (zawierające: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek, wzrost, wagę, zdjęcie w formacie jpg) będą przyjmowane pod adresem e-mailowym: casting@teatr.gliwice.pl do 19 sierpnia.
Przesłuchanie odbędzie się 26 sierpnia w siedzibie Opery Śląskiej w Bytomiu (ul. Moniuszki 21/23). Początek – godz. 14.00. Osoby zakwalifikowane do castingu zostaną poinformowane drogą elektroniczną do 23 sierpnia. (bom)
Informacje: Gliwicki Teatr Muzyczny, tel. 32/232-11-01
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking