Aktualności | Rewelacyjny finisz. 3 punkty dla Piasta

Rewelacyjny finisz. 3 punkty dla Piasta

Opublikowane: 28.07.2013 / Sekcja: Miasto  Rozrywka  Sport

Podopieczni Marcina Brosza znów pokazali charakter. W meczu 2. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy wygrali u siebie z Zagłębiem Lubin 2:1 (0:1). Piast zrównał się punktami z prowadzącą w tabeli Legią Warszawa.

Zaczęło się źle. Na samym początku spotkania gola dla gości strzelił Miłosz Przybecki. „Miedziowi” cieszyli się prowadzeniem do 81. minuty. Właśnie wtedy,  przepięknym strzałem, bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Wilczek. Dwie minuty później Piast już prowadził, a Stadion Miejski przy Okrzei oszalał. Upalna niedziela w Gliwicach obfitowała w mnóstwo piłkarskich emocji. Piast wygrywając z Zagłębiem Lubin zdobył 3 punkty. Po dwóch kolejkach ma ich sześć. Tyle samo co prowadząca w tabeli warszawska Legia.

Za tydzień Piast jedzie do Zabrza. Mecz z Górnikiem odbędzie się w przyszłą niedzielę.