Dni Otwarte Areny Gliwice

Dodano: 11.05.2018 / Sekcja:

fot. UM Gliwice

Dni Otwarte w Arenie Gliwice to wyjątkowa okazja do zwiedzenia nowo otwartej hali widowiskowo-sportowej jeszcze przed zaplanowanymi wydarzeniami. Specjalnie przygotowana trasa zwiedzania będzie prowadziła przez najatrakcyjniejsze miejsca w obiekcie.

Każdy, kto odwiedzi Arenę Gliwice 12 (sobota, godz. 10.30–21.00) i 13 maja (niedziela, godz. 10.30–17.00) będzie mógł stanąć na płycie areny głównej, a następnie spojrzeć na nią z poziomu restauracji oraz jednej z lóż. Będzie także miał okazję poczuć przedsmak emocji, jakie będą towarzyszyć wydarzeniom obywającym się w małej arenie. Zwiedzający zasiądą na trybunach i wczują się w klimat niesamowitych koncertów oraz największych imprez sportowych. Uczestnicy Dni Otwartych zobaczą miejsca na co dzień niedostępne dla publiczności – wejdą za kulisy, do strefy zawodniczej i produkcji.

  • Wejście A (od strony placu głównego).

  • Przewidywany czas zwiedzania: około 30 minut.

Zwiedzanie Areny Gliwice jest bezpłatne i nie wymaga dokonania wcześniejszej rezerwacji.

12 i 13 maja na terenach wokół Areny Gliwice odbywać się będą także inne wydarzenia – Rajd Miejski 360 Stopni i koncert „Śląsk Maturzystom”. W związku z tym ilość miejsc parkingowych wokół obiektu będzie ograniczona.

fot. UM Gliwice

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking