Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność

Dodano: 18.10.2021 / Sekcja:
kobieta przy tablecie Fot. Pixabay

Szukasz dobrej pracy i nowych wyzwań? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? W samą porę! 18 października wystartowały IX Dni Otwarte Poradnictwa Zawodowego organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Gliwic Adama Neumanna.

Od 18 do 24 października potrwają IX Dni Otwarte Poradnictwa Zawodowego PUP w Gliwicach. W ramach XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery będzie można skorzystać ze wsparcia specjalistów, uzyskać poradę zawodową i pomoc w planowaniu dalszej edukacji czy ścieżki zawodowej.
Celem projektu jest inspiracja lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. Adresatami są zarówno uczniowie, jak i studenci oraz osoby dorosłe, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy i kariery – mówią organizatorzy wydarzenia.
Spotkania online – trwa rekrutacja
W ramach IX Dni Otwartych Poradnictwa Zawodowego PUP w Gliwicach zachęca do udziału w grupowych spotkań online z doradcami zawodowymi PUP Gliwice. Mogą w nich wziąć udział osoby zarejestrowane w PUP, bezrobotne i poszukujące pracy oraz każda osoba zainteresowana rozwojem zawodowym i ideą Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
Spotkanie „Doradca zawodowy przewodnikiem na szczyt Twojej kariery!” odbędzie się 19 października, w godzinach od 11.00 do 11.45.
Spotkanie odbędzie się poprzez platformę do wideokonferencji Click Meeting.
Zapisy: https://doradcazawodowy.clickmeeting.com/grupowa-informacja-doradca-zawodowy-przewodnikiem-na-szczyt-twojej-kariery-/register
Liczba miejsc na spotkaniu online jest ograniczona.

Spotkanie online „Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność" odbędzie się  21 października, w godzinach od 11.00 do 12.30. Spotkanie odbędzie się poprzez platformę do wideokonferencji Click Meeting.
Zapisy: https://doradcazawodowy.clickmeeting.com/grupowa-informacja-wyprawa-na-3k-kariera-kompetencje-kreatywnosc-/register
Liczba miejsc na spotkaniu online jest ograniczona.

Tematyka spotkania:
•    Strategia planowania, czyli jak planować swoją karierę
•    Bądź architektem swojej kariery - przykładowe narzędzia do badania kompetencji
•    Kompetencje zawodowe przyszłości - znaczenie kompetencji w procesie planowania kariery
•    Kreatywność w pracy - nieszablonowe spojrzenie na rynek pracy
•    Zawodowy zawrót głowy - zawody przyszłości
•    Panel dyskusyjny
Informacje na temat zapisów i spotkań grupowych: tel. 519-130-779, 32/444-23-99; e-mail: doradca@pup.gliwice.pl
Tegoroczne hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery to „Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność”. Podejmij wyzwanie! (mf)

 

baner

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking