Aktualności | To się opłaca!

To się opłaca!

To się opłaca!

Opublikowane: 18.01.2022 / Sekcja: Miasto 

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej zaprasza do udziału w projekcie Wyższe kwalifikacje – to się opłaca! Projekt przeznaczony jest dla osób chcących zdobyć kwalifikacje i doświadczenie w zawodzie samodzielnego księgowego. Udział w kursie jest bezpłatny.

Projekt skierowany jest do osób z terenu Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego, po 30 roku życia, niepracujących bądź zatrudnionych na umowach krótkoterminowych lub cywilnoprawnych, których miesięczne zarobki nie przekraczają wysokości minimalnego wynagrodzenia.

Organizator zapewnia: bezpłatne kursy z  księgowości wraz z egzaminami (I i II stopień certyfikacji), staż zawodowy, stypendium szkoleniowe/stażowe, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie NNW podczas wsparcia.
Wykonawcą kursów księgowych jest Oddział Okręgowy w Katowicach Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Nabór do czwartej i piątej edycji szkolenia potrwa do końca stycznia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Uwaga !
Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie również podmioty (przedsiębiorstwa, instytucje) z subregionu centralnego województwa śląskiego zainteresowane przyjęciem stażystów na okres czterech miesięcy na stanowiska związane z księgowością.

GAPR gwarantuje pokrycie kosztów związanych z przyjęciem stażysty – stypendium stażowego, badań lekarskich i ubezpieczenia NNW. Istnieje także możliwość refundacji części miesięcznego wynagrodzenia/dodatku dla opiekuna stażysty.
Więcej informacji na temat projektu oraz warunków i terminów aplikacji do projektu można znaleźć na stronie internetowej  www.gapr.pl. (mf)

 

 

logotypy plakat