Aktualności | Rodzinnie i sportowo

Rodzinnie i sportowo

Rodzinnie i sportowo

Opublikowane: 25.06.2021 / Sekcja: Miasto 

W piątek, 25 czerwca na boisku przy ul. Orkana 8 w Wójtowej Wsi odbędzie się III Rodzinny Multitrening organizowany przez stowarzyszenie GTW. W wydarzeniu może wziąć udział każdy. Przyjdźcie i spędzie aktywnie czas w gronie znajomych i rodziny. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Gliwice Marka Pszonaka.

Inicjatywa „Rodzinny Multitrening” to projekt społeczno-sportowy dla całych rodzin. Jego celem jest m.in. aktywizacja lokalnego środowiska, integracja dzieci i rodziców, zagospodarowanie czasu wolnego rodzin i aktywizacja sportowa.
Dla uczestników stowarzyszenie GTW przygotowało rodzinne animacje sportowe, mini strzelnicę ASG oraz animację z Mobilną Szkołą. Na zakończenie zostanie rozegrany mecz GTW Gliwice - Amator Rudzienice dzieci do lat 8 oraz mecz rodziców z zawodniczkami Piastunek Gliwice, uczestniczkami Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet. W ramach wydarzenia odbędzie się też poczęstunek integracyjny dla wszystkich uczestników, zawodnikom wręczone zostaną pamiątkowe medale i dyplomy. III Rodzinny Multitrening rozpocznie się o godz. 17.00. Wstęp wolny.
Stowarzyszenie GTW zaprasza również na warsztaty dla aktywnych. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się w Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży Bumerang przy ul. Lipowej 1 trzy razy w tygodniu w godz. od 17.00 do 19.00 (poniedziałki: prosty recykling na co dzień, środy: survival, turystyka, bushcraft; piątki: ekoświat). Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy (www.gtwgliwice.pl). (mf)

 

plakat plakat2