Pozbądź się starych zabawek

Uaktualniono: 18.10.2019 / Sekcja: / drukuj / pdf
giełda zabawek Fot. materiały MDK w Gliwicach

Z pewnością w wielu domach mieszkają stare zabawki, pluszaki czy klocki, którymi już nikt się nie bawi lub książeczki, z których dzieci wyrosły. Szkoda je wyrzucać, ale też nie za bardzo jest je komu oddać. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest Giełda Zabawek Używanych.

Na giełdzie można sprzedać zabawki, z których dzieci już wyrosły, ale też kupić inne, również używane. Można natrafić na prawdziwe perełki i kupić drobiazgi za naprawdę symboliczne kwoty. To również dobra okazja, by dzieci nauczyły się gospodarowania pieniędzmi i zarobiły kilka złotych, które będą mogły wrzucić do świnki skarbonki. Najbliższa giełda zabawek odbędzie się w sobotę, 19 października w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Barlickiego.

Sprzedający muszą wcześniej zarejestrować się mailowo pod adresem warsztaty2art@gmail.com i wnieść symboliczną opłatę. Warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ liczba stoisk jest ograniczona. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.mdk.gliwice.pl. (mf)

plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking