Aktualności | Poszukiwani twórcy z Gliwic i okolic

Poszukiwani twórcy z Gliwic i okolic

Poszukiwani twórcy z Gliwic i okolic

Opublikowane: 16.08.2022 / Sekcja: Miasto  Kultura 

Stowarzyszenie Melina zaprasza do udziału w 8 Gliwickim Przeglądzie Artystycznym G.PART 2022. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich, których prace mieszczą w kategoriach: rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, rzeźba, instalacja, ilustracja, plakat, animacja, fotografia, grafika użytkowa, grafika komputerowa, projektowanie graficzne, wzornictwo, projektowanie identyfikacji, projektowanie publikacji, strona www, aplikacja mobilna, grafika reklamowa, animacja i informacja wizualna. 

Prace może przesłać każdy, bez względu na wiek, płeć i doświadczenie, poszukujemy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, nie narzucamy tematu ani techniki – mówią organizatorzy wydarzenia. 
Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 października. Ogłoszenie wyników nastąpi do 1 listopada. Również w listopadzie odbędzie się wystawa zwycięskich prac.
Prace należy zgłaszać wysyłając na adres: stowarzyszeniemelina@gmail.com portfolio lub minimum dwie wybrane prace wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem. Więcej informacji na temat zgłoszeń można znaleźć na stronie internetowej http://stowarzyszenie-melina.pl oraz uzyskać pod numerami telefonów: 692-211-569 i 792-752-334.
8 G.PART Gliwicki Przegląd Artystyczny organizowany jest we współpracy z Centrum Kultury Victoria w Gliwicach. (mf)

plakat