Podziękowania za owocną współpracę

Dodano: 13.01.2021 / Sekcja:
Prezydent, Przewodniczący i Prezes Rady Fot. J.Budak/UM Gliwice

Podczas dzisiejszego spotkania z Pawłem Żelemem w Urzędzie Miejskim, kierownictwo miasta podziękowało dotychczasowemu prezesowi GKS Piast SA za 3,5-letnią, owocną współpracę, zaangażowanie w rozwój gliwickiej piłki nożnej oraz promowanie Gliwic w kraju i za granicą.

W spotkaniu wzięli udział: prezydent Gliwic Adam Neumann, zastępcy prezydenta Mariusz Śpiewok, Aleksandra Wysocka i Ewa Weber oraz Przewodniczący Rady Miasta Marek Pszonak.

Serdecznie dziękuję za ponad trzyletnią współpracę i Pana zaangażowanie w rozwój gliwickiej piłki nożnej oraz promowanie Gliwic w kraju i za granicą. Pana praca w Gliwickim Klubie Sportowym Piast SA zaowocowała wyjątkowymi sukcesami – Mistrzostwem Polski w sezonie 2018/2019 oraz trzecim miejscem w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Jestem przekonany, że te sukcesy będą stanowiły fundament dla dalszego rozwoju tej dyscypliny w naszym mieście. Życzę Panu dalszych sukcesów i satysfakcji płynącej z realizowanych nowych wyzwań zawodowych – mówił prezydent Adam Neumann.

Na ręce Pawła Żelema przekazano pamiątkowy miedzioryt przedstawiający panoramę Gliwic.

Firmę tworzą ludzie, a ja miałem przyjemność pracować ze wspaniałymi osobami. Dzięki nim osiągaliśmy znakomite wyniki sportowe, ale też wykonaliśmy duży progres w obszarze finansów i organizacji Spółki. Praca w Gliwicach to był świetny czas, zabieram ze sobą dużo wspaniałych chwil i wspomnień oraz zawartych znajomości. Dlatego nie żegnam się, tylko mówię „do zobaczenia”. Swojemu następcy życzę powodzenia – powiedział Paweł Żelem, który będzie zasiadał w zarządzie Lechii Gdańsk. (mf)

prezes Piasta i zastępcy Prezydenta Gliwic
Fot. J.Budak/UM Gliwice

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking