Mistrzowski sezon BJJ Factory

Dodano: 16.11.2020 / Sekcja: / pdf
Zawodnicy BJJ Factory na XVI Mistrzostwach Polski w Brazylijskim JiuJitsu

Na rozegranych w miniony weekend XVI Mistrzostwach Polski w Brazylijskim JiuJitsu reprezentanci gliwickiego klubu BJJ Factory zdobyli 5 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe medale.
Na najwyższym stopniu podium stanęli : Sonia Lniany, Paweł Bańczyk, Wojciech Gryz, Julia Bohosiewicz i Maciej Szczepanik. Srebrne krążki zdobyli: Ola Kotlinowska, Oliwia Sieprawska, Alicja Stypułkowska , Damian Jakubowski i Markus Ciesielski. Brąz w swoich kategoriach wywalczyli Piotr Dudziński, Tomasz Paczka i Sebastian Stanula.
To kolejny udany start podopiecznych Pawła Bańczyka, którzy od lat prezentują bardzo wysoki poziom JiuJistu na turniejach rozgrywanych w kraju i za granicą. Warto dodać , że końcówka tego sezonu jest dla bardzo udana dla zawodników klubu z Sośnicy. Na rozgrywanych w październiku zawodach Silesian Open JiuJitsu zdobyli oni 36 medali (w tym 22 złote), Mistrzostwach Polski NeWaza 2020 30 medali (w tym 15 złotych). Na rozgrywanych 6-7 listopada w Bielsku-Białej zawodach Polish Open 2020 klub zajął 2 miejsce w klasyfikacji medalowej.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking