Kolejne miejsce dla biznesu

Uaktualniono: 14.12.2017 / Sekcja: / pdf
Portowa 8

Fot. materiały Portowa Business Center

Przy ul. Portowej 8 kończy się budowa nowej przestrzeni handlowo-usługowo-biurowej Portowa Business Center. Obiekt powstaje tuż przy Drogowej Trasie Średnicowej i będzie w Gliwicach kolejnym miejscem dla biznesu.

Portowa Business Center to niemal 5 tys. m2 powierzchni biurowej open space. W pierwszym etapie na powierzchni 12 tys. m2 zostaną udostępnione dwa budynki. Będą wyposażone w nowoczesne windy, tarasy, wentylację i klimatyzację. W części parterowej obiektów powstanie przeszklona strefa dla firm handlowo-usługowych i bistro. W przyszłości ma powstać jeszcze trzeci, największy biurowiec.

Gliwice mają mnóstwo atutów, które przyciągają biznes i duży kapitał. Rozwiązania infrastrukturalne, doskonałe skomunikowanie, dwie autostrady, DTŚ biegnąca przez centra śląskich miast, jedna z największych w Polsce stref ekonomicznych, strefa logistyczna, hala widowisko-sportowa, zagłębie firm branży IT oraz dobry rynek wykształconych kadr – to wszystko działa jak magnesy inwestycyjne. Nic więc dziwnego, że wiele firm lokuje tu swoje fabryki, biura, centra logistyczne czy szkoleniowe. Również z tych powodów zdecydowałem się właśnie w Gliwicach wybudować nowoczesny business park, który niewątpliwie stanie się prestiżowym adresem na biznesowej mapie miasta – tłumaczy Maciej Listek, właściciel kompleksu Portowa Business Center.

Centrum będzie nowoczesne, bezpieczne, monitorowane i oświetlone. Nie zabraknie terenów zielonych, powstanie też 150 miejsc parkingowych. Inwestycja zostanie oddana do użytku na przełomie stycznia i lutego 2018 r. (mf)

Portowa
Fot. materiały Portowa Business Center
Portowa_
Fot. materiały Portowa Business Center
Portowa

Fot. materiały Portowa Business Center

Portowa_

Fot. materiały Portowa Business Center

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking