Hala targowa przy giełdzie - nowe miejsce na zakupy

Uaktualniono: 07.07.2020 / Sekcja: / pdf
targowisko Fot. Pixabay

Giełda Samochodowa planuje poszerzyć działalność. W październiku na jej terenie zostanie otwarta hala targowa, na terenie której będzie można kupić artykuły spożywcze, kosmetyki i  środki pierwszej potrzeby. Potencjalni dzierżawcy już mogą oglądać stoiska przy ul. Błonie 12.

Bazary i hale targowe kojarzą się ze świeżymi produktami w atrakcyjnych cenach, a zakupy w tego typu miejscach stają się coraz bardziej popularne. Dlatego Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaproponuje mieszkańcom komfortowe zakupy w nowej  hali targowej. Zadaszone targowisko na terenie giełdy samochodowej przy ul. Błonie 12 zostanie udostępnione od 1 października.

Klienci będą mogli tam nabyć wyroby cukiernicze i piekarnicze, nabiał, mięso i jego przetwory, ryby i owoce morza, napoje, suplementy diety, farmaceutyki, produkty stosowane w medycynie naturalnej, zioła i preparaty ziołowe oraz dodatki spożywcze oferowane przede wszystkim przez przedstawicieli polskiego sektora rolno-spożywczego. Będzie można też kupić naturalne kosmetyki, oryginalne rękodzieło i wyroby rzemieślnicze, ozdoby i biżuterię, wyroby z drewna i wikliny, ceramikę oraz inne wyroby artystyczne i użytkowe, w tym regionalne.

Targowisko będzie czynne od wtorku do niedzieli w godz. od 7.00 do 17.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych rolników i producentów, handlowców regionalnych i lokalnych oraz przedstawicieli niszowych marek oferujących produkty tradycyjne, ekologiczne, wegetariańskie, wegańskie i naturalne – zachęca Iwona Janik, rzecznik prasowy MZUK w Gliwicach.

Na terenie hali targowej wyposażonej w węzły sanitarne przeznaczone dla najemców, dostępne będą różnej wielkości boksy, które będzie można indywidualnie wyposażyć i zaaranżować.

Więcej informacji na temat dzierżawy stoisk można uzyskać w biurze giełdy przy ul. Błonie 12 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 15.00) oraz pod numerami telefonów: 32/331-21-24 i 32/335-61-58 lub pisząc na adres e-mail: gielda@mzuk.pl

Zainteresowani dzierżawą przedsiębiorcy mogą też skorzystać z dni otwartych na zwiedzanie hali.

Po indywidualnym umówieniu z kierownictwem giełdy, stoiska można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 15.00 oraz w każdą niedzielą od godziny 6.00 do 13.00.

Giełda Samochodowa cieszy się sporą popularnością. Każdej niedzieli na ul. Błonie 12 działalność prowadzi kilkuset handlowców, a towarów szuka kilka tysięcy klientów. Dla wygody klientów i handlowców wybudowano przestronne parkingi. Teren jest doskonale skomunikowany, dostępna jest komunikacja miejska, bus i taksówki. Tuż obok znajdują się bezpośrednie zjazdy ze skrzyżowań DTŚ, A1 i A4. (mf)

giełda samochodowa
Teren giełdy samochodowej. Fot. materiały MZUK w Gliwicach

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking