Gliwicka Baza Usług Zdalnych

Uaktualniono: 12.05.2020 / Sekcja: / pdf
baner gliwicezdalnie

Do bazy #GliwiceZdalnie mogą się zgłaszać przedsiębiorcy prowadzący zdalnie działalność handlową, a także ci oferujący różnego rodzaju usługi (finansowe, szkoleniowe, prawne, rekreacyjne itp.) przez telefon czy przez Internet. Uwaga, firma musi mieć siedzibę w Gliwicach. 

Obowiązujące obecnie ograniczenia znacznie utrudniają prowadzenie różnego rodzaju działalności. Chcemy pomóc gliwickim przedsiębiorcom w dotarciu do klientów, dlatego pod koniec marca powstała baza gliwickich lokali gastronomicznych #GliwiceNaWynos.

Z początkiem kwietnia uruchomiliśmy #GliwiceZdalnie, czyli bazę gliwickich firm, które z powodu epidemii oferują różnego rodzaju usługi (finansowe, szkoleniowe, prawne, rekreacyjne itp.) zdalnie - przez telefon czy przez Internet. W związku z powtarzającymi się postulatami gliwiczan, profil bazy został rozszerzony. Zgłaszać mogą się do niej również gliwiccy przedsiębiorcy prowadzący telefonicznie lub przez Internet działalność handlową.

#GliwiceZdalnie. Gliwicka Baza Usług Zdalnych

Prowadzisz tego typu działalność, a nie ma Cię na powyższej liście? Prześlij zgłoszenie na adres: bpm@um.gliwice.pl. Wpisz w temacie wiadomości : USŁUGI ZDALNE, a w treści zaprezentuj swoją ofertę oraz podpowiedz, jak można Cię znaleźć w Internecie lub nawiązać kontakt telefoniczny. UWAGA! Twoja firma musi mieć siedzibę w Gliwicach!

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking