Dla przyszłych księgowych

Dodano: 22.07.2021 / Sekcja:
kobieta przy biurku Fot. Pixabay

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej zaprasza do udziału w projekcie Wyższe kwalifikacje – to się opłaca! Projekt przeznaczony jest dla 72 osób chcących zdobyć kwalifikacje i doświadczenie w zawodzie samodzielnego księgowego.

Projekt skierowany jest do osób po 30 roku życia, mieszkających lub pracujących na terenie Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego na Obszarze Strategicznej Interwencji, bezrobotnych lub biernych zawodowo oraz zatrudnionych na umowach krótkoterminowych lub pracujących w ramach umów cywilno-prawnych, których miesięczne zarobki nie przekraczają wysokości minimalnego wynagrodzenia.
Uczestnicy wezmą udział w certyfikowanym kursie rachunkowości od podstaw (I stopień w wymiarze 80 h) oraz certyfikowanym kursie rachunkowości dla średniozaawansowanych (II stopień, 180 h) zakończonych egzaminem potwierdzającym kwalifikacje. Kursy prowadzone są przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce  Oddział Okręgowy w Katowicach. Przewidziano też 3-miesięczne staże zawodowe.
Uczestnikom szkoleń zapewniamy stypendium, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie NNW, materiały dydaktyczne i catering. Stażystom również zapewniamy stypendium, badanie lekarskie, zwrot kosztów dojazdu i wsparcie opiekuna stażysty – Anna Breguła-Cieślik, koordynatorka projektu.
Nabór dokumentów zgłoszeniowych do drugiej edycji kursów potrwa do 16 sierpnia. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej  www.gapr.pl. (mf)

 

plakat
plakat2
plakat
plakat2

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking