Bezpłatne kursy dla gliwiczan

Dodano: 04.09.2020 / Sekcja: / pdf
dziewczyna przy laptopie Fot. Pixabay

Gliwicki Technopark zaprasza na bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe. Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej.

W zajęciach mogą wziąć udział  osoby pracujące, które ukończyły 25 rok życia i mieszkają lub pracują na obszarze rewitalizacji w Gliwicach, są zatrudnione na podstawie umowy o pracę, umowy agencyjnej, umowy zlecenie lub innej umowy o świadczenie usług. W ofercie jest kurs języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego na poziomach od A0 do B2. Zajęcia prowadzone są stacjonarnie przez szkołę języków obcych LEVEL na ul. Górnych Wałów 22.

Kurs obejmuje 60 godzin dydaktycznych i zakończy się zewnętrznym egzaminem i uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego nabyte kwalifikacje.

W ramach szkoleń komputerowych proponowany jest pakiet Microsoft Office oraz Excel dla zaawansowanych w wymiarze 40 godzin dydaktycznych, który również zakończy się egzaminem zewnętrznym ECDL.

Każdy uczestnik otrzyma bezzwrotne materiały dydaktyczne. Szkolenia odbywają się w kameralnych grupach z zachowaniem wszystkich reżimów sanitarnych.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: www.technopark.gliwice.pl/szkolenia lub uzyskać pod numerem telefonu: 603-663-887. (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking