Dobra zabawa gwarantowana!

Dodano: 10.08.2018 / Sekcja: / drukuj / pdf

Przed nami niezwykle imprezowy i pełen wrażeń wrzesień! Miasto Gliwice zaprasza na cztery fantastyczne imprezy, podczas których nikt nie będzie się nudził.

Żegnamy lato na polską nutę

2 września, park Chopina

2 września w parku Chopina szykuje się wielkie wydarzenie. Gliwicka Orkiestra Kameralna pojawi się na scenie z Marcinem Wyrostkiem, który wraz ze swoim zespołem Corazon wystąpi w Gliwicach „Na pożegnanie lata”. Początek – godz. 19.00.

Więcej na kultura.gliwice.eu.


Marcin Wyrostek & Corazon (graf. materiały promocyjne)

Gwiazdy osłodzą koniec wakacji

7 września, plac Krakowski

Nieuchronnie zbliżający się koniec wakacyjnej laby może osłodzić tylko Muzyczne pożegnanie wakacji! 7 września na placu Krakowskim zagrają gwiazdy muzyki polskiej – Sylwia Grzeszczak, Kamil Bednarek i zespół InoRos. Początek – godz. 18.00.


InoRos (fot. materiały promocyjne)

Bednarek (fot. materiały promocyjne)

Sylwia Grzeszczak (fot. materiały promocyjne)

Festiwal Miasta Złota Rybka

8 i 9 września, park Chopina

Żeby poczuć się jak nad morzem, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Gliwic – 8 września rusza dwudniowy Festiwal Miasta Złota Rybka 2018. Zaplanowano fantastyczną paradę przebierańców, wielkie świetlne widowisko, koncerty pod gołym niebem i zawody sportowe. Wilki morskie i szczury lądowe – wszyscy na pokład! Wstęp wolny! Impreza rozpocznie się 8 września o godz. 14.30, a dzień później wystartuje o godz. 12.00.

Więcej na www.biblioteka.gliwice.pl.


Sąsiedzi (fot. materiały organizatora)

Innowacje, piknik i Lao Che. 10 lat Nowych Gliwic

14 i 15 września, Nowe Gliwice

Festiwal Innowacji i Technologii, piknik naukowo-technologiczny oraz świetne, plenerowe  koncerty – obchody 10. rocznicy powstania Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” zapowiadają się bardzo interesująco!

14 wrześnie odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Innowacji i Technologii. 15 września przy ul. Bojkowskiej 37 zaplanowano Piknik Naukowo-Technologiczny Pik Tech z udziałem Politechniki Śląskiej, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach oraz firm z sektora wysokich technologii. Na finał obchodów organizatorzy przewidują wielki koncert plenerowy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lao Che.

Więcej na gapr.pl.


Lao Che (fot. M. Klinger)

(mt/mm)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking