Działamy! Jak? Podpowie Dialog Możliwości

Dodano: 11.10.2017 / Sekcja: / pdf

fot. freepik.com

Dialog Możliwości promuje, wspiera oraz skupia osoby przedsiębiorcze. Jest impulsem do aktywnego działania. Cykliczne otwarte spotkania w jego ramach to inspirujące prelekcje, wartościowe wrzutki informacyjne oraz skuteczny networking.

12 października o godz. 18.00 w gliwickim TECHNOPARKU (ul. Konarskiego 18C ) wystartuje 13. edycja Dialogu Możliwości. Zaproszeni prelegenci opowiedzą o przerodzeniu własnej pasji w biznes i sposób na życie, o wykorzystywanych przez nich narzędziach, sposobach na rozwój przedsiębiorczości oraz podejmowaniu wyzwań. Wystąpią:

  • Anna Meres - pomysłodawczyni, wydawca i redaktor naczelna portalu "oMatko! Magazyn świadomych rodziców", współorganizatorka pierwszego w Polsce Festiwalu Świadomych Rodziców w Katowicach. Absolwentka UJ na wydziale filologii polskiej z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Propagatorka idei świadomego rodzicielstwa i bezpłatnego przekazywania wiedzy rodzicom. W trakcie urlopu macierzyńskiego wpadła na pomysł stworzenia magazynu dla rodziców, którego w Polsce jeszcze nie było - kompendium wiedzy z różnych dziedzin, nie tylko związanych z wychowywaniem dzieci. Zaangażowała znanych sobie specjalistów i razem z nimi powołała do życia "oMatko! Magazyn świadomych rodziców" - bezpłatny dwumiesięcznik w ekskluzywnym wydaniu, który po roku przemienił się w pierwszy tego typu portal w Polsce. Wspiera przedsiębiorcze mamy opowiadając ich historie w ramach autorskiego cyklu "Mamy pomysł na biznes". Prywatnie szczęśliwa żona, mama 2,5-letniej Blanki i psia mama 4-letniego Pylona.
  • Maciej Kozubik - posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie oraz sprzedaży (w branży finansowej, reklamowej i FMCG). W zawodzie coacha i trenera realizuje projekty głównie dla małych i średnich firm. Specjalizuje się w procesach szkoleniowo-edukacyjnych z obszaru sprzedaży, w szczególności obsłudze klienta, negocjacjach handlowych, poszukiwaniu klienta oraz technikach sprzedaży. Jest świadomym optymistą, który w każdym błędzie dostrzeże coś pozytywnego. Nieprzerwanie dąży do doskonałości we wszystkim, co robi, dlatego wyznacza sobie ambitne cele i permanentnie szuka nowych inspiracji.
  • Natasza Dereń-Halczok - absolwentka finansów i bankowości w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ekonomistka, przedsiębiorca, doradca, dyrektor regionalny w OVB Allfinanz, trener, mentor, pisarka. Związała się z branżą ubezpieczeniowo-finansową w 2002 r., rozpoczynając współpracę z firmą OVB Allfinanz. W latach 2010-2014 najlepszy sprzedawca usług finansowych w firmie OVB Allfinanz w Polsce, w roku 2013 otrzymała puchar za 3 miejsce w sprzedaży w Europie. Mentor i trener wspierający klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji oraz  współpracowników w ich rozwoju i dążeniu do celów. Współzałożycielka i Członek Honorowy "Stowarzyszenia Klientów Finance Club", którego misją jest zabezpieczanie ciągłości funkcjonowania rodziny, wspieranie ubezpieczonych i głoszenie idei "wolności wyboru" w ubezpieczeniach. Hobbystycznie autorka książki "Przygody Wielkiego Różowego Hipcia" wspierającej rodziców, opiekunów i dzieci w wychowaniu do wartości i w rozmowach o trudnych emocjach i nietypowych sytuacjach. Otrzymała tytuł "Kobiety Charyzmatycznej 2017" w kategorii kobieta przedsiębiorcza oraz społeczna. Wspiera wiele inicjatyw charytatywnych, w tym budowę polskiego sztucznego serca dla dzieci. Interesuje się psychologią i komunikacją międzyludzką. Uwielbia fotografować, pływać i spędzać kreatywnie czas z dziećmi. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki wspaniałych i twórczych chłopców.

Krótkie prezentacje (wrzutki informacyjne) przedstawią:  Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Katarzyna Jeruszka z Bubaski Gugaski.

Spotkanie będzie miało otwartą formułę. Potrwa do godz. 21.00. Adresowane jest  głównie do osób, które zamierzają bądź prowadzą swoje firmy lub realizują projekty zarówno biznesowe, jak i społeczne. Dodatkowe informacje można znaleźć na fanpage'u projektu: www.facebook.com/dialogmozliwosci oraz na stronie www.dialogmozliwosci.pl

Projekt Dialog Możliwości realizują: Klaster Biznesów Kreatywnych, Agencja Lizard, Spółdzielnia Socjalna Fajna oraz firma Grantus.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking