Aktualności | Dom z pomysłem

Dom z pomysłem

Dom z pomysłem

Opublikowane: 08.09.2017 / Sekcja: Biznes  Życie i styl 

Budujesz dom, urządzasz mieszkanie albo projektujesz ogród? Przyjdź 9 i 10 września na Gliwickie Targi EXPOBUD. Tam znajdziesz inspirację!

W Hali OSiR przy ul. Kaszubskiej 28 między godz. 10.00 a 17.00 prezentowane będą nowoczesne technologie z zakresu ekologicznej i ekonomicznej budowy domów. W ofercie wystawców będą także materiały instalacyjne, nowoczesne kotły i pompy ciepła, które spełniają warunki ubiegania się o dofinansowanie do zmiany systemu ogrzewania (wymiany kotłów i wsparcia systemów ekologicznych). Hasłem przewodnim tegorocznej, trzynastej już edycji, jest „Czyste powietrze dla Gliwic”. Poza wystawcami z branży budowlanej i architektonicznej podczas Gliwickich Targów EXPOBUD obecne będzie także stoisko Urzędu Miejskiego w Gliwicach, na którym prowadzona będzie akcja informacyjna dotycząca walki z niską emisją.

Obok budynku zostanie zorganizowany kiermasz roślin. W Energetycznym Autobusie będzie można poznać rozwiązania eliminujące problem smogu, a Klub Kreatywnego Inżyniera pokaże najmłodszym, jak zbudować wymarzony dom. Wydarzenie jest objęte patronatem prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza.

(mm)