Aktualności | Rusza miejska zbiórka dla Ukrainy

Rusza miejska zbiórka dla Ukrainy

Rusza miejska zbiórka dla Ukrainy

Opublikowane: 04.03.2022 / Sekcja: Miasto 
Więcej na ten temat

Rozpoczęłą się miejska zbiórka na rzecz uchodźców z Ukrainy, którzy trafiają do naszego miasta z ogarniętego wojną kraju. Dary są zbierane w hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice (ul. Akademicka 50, wejście E) – w tygodniu między godz. 10.00 a 20.00 oraz w weekendy od godz. 12.00 do 18.00.

Miejską zbiórkę koordynuje w ramach zespołu ds. uchodźców z Ukrainy Stowarzyszenie GTW. Zbierane będą środki rzeczowe, w tym środki spożywcze i artykuły higieniczne. Dary zostaną przeznaczone na zabezpieczenie potrzeb ukraińskich rodzin przyjeżdżających do Gliwic i powiatu gliwickiego.

Informacje o tym, jakiego rodzaju rzeczy są aktualnie potrzebne, Stowarzyszenie GTW będzie przekazywać na bieżąco na stronie facebook.com/GTWGliwice.

Pomoc rzeczowa dla uchodźców osiedlających się w Gliwicach i powiecie

Organizatorem inicjatywy jest Stowarzyszenie GTW z siedzibą w Gliwicach. www.gtwgliwice.pl

Jeśli potrzebujesz (lub rodzina, którą u siebie gościsz potrzebuje) wsparcia rzeczowego, wypełnij poniższy formularz. Staraj się precyzyjnie wskazywać swoje potrzeby, szczególnie w przedmiotach, które wymagają określenia rozmiaru, płci, wieku dziecka. Po wypełnieniu formularza postaramy się przygotować paczkę odpowiadającą na Twoje potrzeby (jeśli będą one w zasobach darów, które otrzymaliśmy) i nasi wolontariusze skontaktują się z Tobą.

Paczka będzie do odbioru w hali Arena w Gliwicach (ul. Akademicka 50). Przed udaniem się na miejsce poczekaj na potwierdzenie od nas.

Матеріальна допомога для поселень біженців в Глівіцах та районі

Організатором ініціативи є Асоціація GTW в Глівіцах. www.gtwgliwice.pl

Якщо Вам потрібна матеріальна підтримка (або родині, яка проживає у Вас), заповніть форму нижче. Намагайтеся точно вказати свої потреби, особливо в речах, які вимагають визначення розміру, статі та віку дитини. Після заповнення форми ми спробуємо підготувати пакет, який відповідає Вашим потребам (якщо вони входять до отриманої гуманітарної допомоги), і наші волонтери зв’яжуться з Вами.

Пакунок буде доступний для отримання в залі «Арена» у Глівіце (вул. Академічна 50). Зачекайте підтвердження від нас, перш ніж відправитися на місце отримання гуманітарної допомоги.