„Marka-Śląskie” 2015. Kto zdobędzie wyróżnienie?

Uaktualniono: 01.09.2015 / Sekcja: / pdf

5 września okaże się, kto zostanie wyróżniony w szóstej edycji prestiżowego Konkursu „Marka-Śląskie”. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach.

Uroczysta gala z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się 5 września na terenie Nowych Gliwic.

Konkurs „Marka-Śląskie” służy promowaniu wyróżniających się przedsiębiorstw i produktów ze Śląska, a także szczególnie cenionych osobowości oraz inicjatyw związanych
z gospodarką, kulturą, mediami, nauką, zdrowiem czy sportem. Nagroda jest przyznawana w kilkunastu kategoriach i ma charakter honorowy, stanowi podziękowanie za znaczący wkład w rozwój i promocję województwa śląskiego. Szansę na zdobycie tego wyjątkowego wyróżnienia w tym roku mają także podmioty i osoby związane z Gliwicami.

W kategorii Kultura nominowano m.in. Akademicki Chór Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Gliwicki Teatr Muzyczny. W kategorii Sport, turystyka i rekreacja - Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W kategorii Usługa szansę na nagrodę ma Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK GLIWICE Sp. z o. o. Do nagrody honorowej Osobowość roku nominowano: Zygmunta Frankiewicza, prezydenta Gliwic oraz pochodzącego z Kędzierzyna Koźla prof. Jana Kosmola, szefa gliwickiego TECHNOPARKU.

W ubiegłym roku wśród zwycięzców znalazły się m.in. Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK oraz Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju.

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej: www.riph.com.pl

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking