Aktualności | Ferie w Stacji Artystycznej Rynek

Ferie w Stacji Artystycznej Rynek

Ferie w Stacji Artystycznej Rynek

Opublikowane: 30.12.2022 / Sekcja: Miasto 

Ferie to czas odpoczynku, ale też wielu ciekawych możliwości. Nawet, jeżeli nie wyjeżdżacie na zimowiska, wyprawy, obozy narciarskie czy do babci, nie będziecie się nudzić! W Gliwicach sporo będzie się działo. Sprawdźcie, jakie atrakcje na was czekają. Dziś propozycja Stacji Artystycznej Rynek.

Stacja Artystyczna Rynek (Rynek 4/5) i Stowarzyszenie GTW zapraszają na COOLturalne Ferie 2023 w SAR. Zaplanowano dwa turnusy: od 16 do 20 stycznia oraz od 23 do 27 stycznia. 
Pierwszy odbędzie się pod hasłem „Logika alchemika”. Będzie pełen eksperymentów, doświadczeń, logicznych, matematycznych i językowych zagadek oraz szyfrów, quizów i kalamburów. 
W drugim tygodniu ferii uczestnicy wezmą udział w wyzwaniu „Detektyw Sarowski w podróży”. Aby rozwikłać arcyskomplikowaną zagadkę i poznać najskrytszą prawdę o tajemniczych wydarzeniach w Gliwicach, trzeba będzie łamać szyfry, wykazać się nie lada sprytem, odwagą i przenikliwością umysłu oraz  zajrzeć w najdalsze zakątki świata. Czy Detektyw Sarowski zdoła dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się na Rynku w Gliwicach? Wasza pomoc jest niezbędna! 

Ferie z SAR przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat. Więcej informacji o programie i opłatach można znaleźć na stronie internetowej gtwgliwice.pl oraz uzyskać  nr. tel. 504-676-972 lub pisząc na adres: zapisysar@gmail.com. Informacje udzielane są w godzinach pracy Stacji Artystycznej Rynek (poniedziałek – piątek w godz. od 12.00 do 20.00).

Organizatorzy zapewniają opiekę wykwalifikowanych animatorów, poczęstunek, herbatę/napój i obiad, materiały niezbędne do uczestniczenia w zajęciach manualno-plastycznych, polisę NNW. Projekt jest współfinansowany przez Centrum Kultury Victoria w Gliwicach. (mf)

Sprawdź też:

Ferie z Biblioteką

Zimowa Laba z Victorią

Ferie w Muzeum

Filmowe zimowisko w Amoku

Ferie z MDK
 Ferie z Teatrem

Ferie w Palmiarni i na basenie

baner2