Patriotyczne śpiewanie on-line!

Uaktualniono: 30.04.2020 / Sekcja: / pdf
grafika z bielikiem

Święto Narodowe Konstytucji 3 Maja już niebawem. Chcemy godnie uczcić je również w tym roku!

W niedzielę, 3 maja o godz. 14.00 zapraszamy na stronę www i Facebook Muzeum w Gliwicach, gdzie na żywo będzie transmitowany koncert pieśni patriotycznych.

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w Willi Caro stało się już tradycyjnym elementem gliwickich obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Obecna sytuacja nie pozwala nam tym razem gościć Państwa w siedzibie Muzeum. A jednak koncert się odbędzie, a dzięki transmisji on-line będziemy mogli w nim uczestniczyć i spotkać się w jeszcze liczniejszym gronie, a nasz patriotyczny śpiewnik zabrzmi szczególnie donośnie. To pierwsze takie wydarzenie w dziejach naszego Muzeum. Zapraszamy do udziału w tym historycznym momencie i wspólnego uczczenia narodowego święta – mówi Grzegorz Krawczyk, dyrektor Muzeum w Gliwicach.

Już teraz pobrać można śpiewnik z patriotycznymi pieśniami! Dobra wiadomość to ta, że nasz koncert zostanie także zarejestrowany i będzie go można odtworzyć na Serwisie You Tube, gdy tylko zatęsknimy za pieśniami takimi jak: „Witaj, majowa jutrzenko”, „Przybyli ułani”, czy „Polonez trzeciego maja”!

Pobierzcie śpiewnik patriotyczny - TUTAJ

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking