Pobiegną Oko w Oko z Rakiem

Added: 24.09.2021 / Section:
nazwa i data imprezy na niebiesko-różowym bannerze

4 Bieg Oko w Oko z Rakiem odbędzie się w Gliwicach! Uczestnicy zameldują się na starcie przy Narodowym Instytucie Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Gliwicach w niedzielę 26 września.

Charytatywna impreza rozpocznie się o godz. 10.00 od rozgrzewki do biegu na 5,2 km. Biegacze wystartują o godz. 10.15. Na godz. 11.00 zaplanowano rozgrzewkę przed trasą nordic walking. Start zawodów w tej kategorii – o godz. 11.15. Na koniec imprezy zaplanowano Biegasz Ile Chcesz, czyli dowolną ilość okrążeń, bez klasyfikacji zawodników, biegiem, z kijami, spacerem. Cała impreza biegowa odbywa się na terenie Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach na wyznaczonych i zabezpieczonych alejkach oraz na ul. Wybrzeże Armii Krajowej.

Z tego względu 26 września między godz. 8.00 a 15.00 zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów część ul. Wybrzeże Armii Krajowej – na wysokości ul. Konopnickiej.

Zawody sportowe to niejedyne atrakcje, na które będzie można natknąć się 26 września przy gliwickim Instytucie Onkologii. Zaplanowano także warsztaty kulinarne z lekarzami i personelem medycznym z Narodowego Instytutu Onkologii oraz gry i zabawy dla dzieci. Będą też występy artystyczne, stoisko amazonek i stanowisko wizażysty. Podczas imprezy będzie także można obciąć włosy i przekazać je na peruki dla chorych onkologicznie.

Organizatorem 4 Biegu Oko w Oko z Rakiem jest Fundacja Oko w Oko z Rakiem. Imprezę objął patronatem prezydent Gliwic Adam Neumann.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking