eMDeK zaprasza

Added: 06.10.2010 / Section:

W nowym roku szkolnym Młodzieżowy Dom Kultury przygotował zróżnicowaną ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Placówka zachęca do udziału w spotkaniach: plastycznych, graficznych, teatralnych, tanecznych.

W MDK-u można nauczyć się grać na gitarze akustycznej, elektrycznej, basowej i keyboardzie. Działają tu także zespoły wokalne, rockowe, chór młodzieżowy oraz koła: śląskiego teatru obrzędowego i fotografii, teatru przedmiotu, pracownia grafiki komputerowej i modelarska. Najmłodsi wraz z opiekunami mogą uczestniczyć w zajęciach plastycznych Akademii Przedszkolaka, a starsi w zajęciach edukacyjnych z matematyki, geografii i przyrody. Są także spotkania dla amatorów judo, szachów i tenisa stołowego. Od kilku lat placówka organizuje również audycje umuzykalniające Filharmonii Śląskiej dla dzieci szkolnych i przedszkolaków.
– Celem naszych działań jest zapewnienie młodym ludziom możliwości wszechstronnego rozwoju w różnych dziedzinach pod kierunkiem profesjonalistów. Przez cały rok MDK organizuje też liczne konkursy, które mają wyłonić najzdolniejszych i umożliwić promocję ich talentów – informują pracownicy placówki. Dokładny harmonogram oraz informacje o zapisach można znaleźć na stronie internetowej www.mdk.gliwice.pl. (bom)
Informacje: Młodzieżowy Dom Kultury, tel. 32/232-69-54
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking