Aktualności | Pechowa końcówka. Piast przegrał z Legią

Pechowa końcówka. Piast przegrał z Legią

Opublikowane: 25.03.2014 / Sekcja: Miasto  Życie i styl  Sport

W 27. kolejce piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy Piast Gliwice przegrał na własnym boisku z Legią Warszawa 1:2 (1:1). - Walczyliśmy o każdą piłkę - mówił po meczu szkoleniowiec gliwiczan, Marcin Brosz.

Gliwiczanie w meczu z Legią objęli prowadzenie w 10. minucie za sprawą Kamila Wilczka. Legioniści jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli trafieniem Dudy. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie Dvalishvili. - W pierwszej połowie ustawiliśmy defensywnie zespół, czekając na swoją szansę. Z upływem czasu chcieliśmy bardziej ofensywnie się usposobić. Szkoda, że remis wymknął nam się w doliczonym czasie gry. Graliśmy bardzo ambitnie, walczyliśmy o każdą piłkę, zabrakło trochę jakości, ale cóż taka jest piłka. Teraz koncentrujemy się już na kolejnym meczu - mówił trener Piasta Marcin Brosz.

29 marca „Niebiesko – Czerwoni” rozegrają wyjazdowy mecz w Gdańsku, z miejscową Lechią.