Aktualności | Jest akcja! Zbieramy komputery dla uczniów

Jest akcja! Zbieramy komputery dla uczniów

Jest akcja! Zbieramy komputery dla uczniów

Opublikowane: 27.03.2020 / Sekcja: Życie i styl 

W czasie epidemii dzieci i młodzież przeszła na nauczanie zdalne. Żeby wspomóc tych, którzy nie mają dostępu do sprzętu komputerowego, Stowarzyszenie GTW ogłasza wielką zbiórkę komputerów dla uczniów.

Masz nowy komputer, ale twój stary laptop leży jeszcze w domu „na wszelki wypadek”? Podziel się sprzętem i pomóż uczniom, którzy nie swojego mają komputera. Dzięki temu będą mogły uczestniczyć w zdalnych lekcjach.

Jeśli w twoim domu brakuje sprzętu, na którym dziecko mogłoby się uczyć, skontaktuj się z nami pod adresem: nabory@gtwgliwice.pl. W tytule wiadomości wpisz „Ogarniamy komputery”. Opisz w kilku słowach swoją sytuację i przede wszystkim napisz, czego brakuje – czy podstawowego komputera, czy może to tylko monitor lub drukarka – mówi Darek Opoka ze Stowarzyszenia GTW.

GTW zbiera: komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, klawiatury, myszy, drukarki, skanery, monitory. Uwaga! Nie trzeba przygotowywać sprzętu przed przekazaniem. Zajmie się tym PCStore. W siedzibie firmy przy ul. Jagiellońskiej 9 (poniedziałek–piątek: godz. 8.00–16.00) i Stacji Artystycznej Rynek (Rynek 4–5, poniedziałek, środa i czwartek, godz. 9.00–13.00) można przekazać swój sprzęt. Szczegóły akcji „Ogarniamy komputery” można znaleźć na stronie www.gtwgliwice.pl/ogarniamy-komputery.html.