Piast pojechał na zgrupowanie. Jakie zmiany w drużynie?

Dodano: 13.01.2020 / Sekcja:
piłkarze Piasta fot. piast-gliwice.eu

W poniedziałek  piłkarze Piasta Gliwice wyjechali na zgrupowanie do Rybnika-Kamienia, gdzie będą trenować do 18 stycznia. Na pierwszy zimowy obóz sztab szkoleniowy mistrzów Polski zabrał 27 zawodników.

W kadrze na zgrupowanie znalazł się między innymi Tymoteusz Klupś, który w poprzednim tygodniu zasilił szeregi Niebiesko-Czerwonych, a także powracający z wypożyczenia Karol Stanek. Z zespołem trenować będzie także Jakub Czerwiński, który powraca do pełni zdrowia po kontuzji i rehabilitacji.

Podczas przygotowań w Kamieniu zabraknie natomiast Marcina Pietrowskiego i Aleksandra Jagiełły, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. W kadrze nie znaleźli się również Dani Aquino, Denis Gojko oraz Łukasz Krakowczyk, których przyszłość wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.

Zgrupowanie w Kamieniu zakończy sparing z GKS-em Jastrzębie. Mecz z pierwszoligowcem zostanie rozegrany w sobotę, 18 stycznia o godzinie 11:00.

Kadra Piasta na zgrupowanie w Kamieniu:

Bramkarze: Jakub Szmatuła, Patryk Królczyk, Frantisek Plach, Paweł Rabin.

Obrońcy: Mikkel Kirkeskov, Jakub Czerwiński, Jakub Holubek, Tomasz Mokwa, Tomas Huk, Bartosz Rymaniak, Piotr Malarczyk, Uros Korun.

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec, Tom Hateley, Tymoteusz Klupś, Patryk Sokołowski, Sebastian Milewski, Martin Konczkowski, Gerard Badia, Remigiusz Borkała, Tiago Alves, Michał Rakowiecki.

Napastnicy: Piotr Parzyszek, Jorge Felix, Dominik Steczyk, Patryk Tuszyński, Karol Stanek.

/źródło: Biuro Prasowe GKS Piast SA/

 

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking