Angry Birds on Ice w Arenie Gliwice

Uaktualniono: 08.10.2019 / Sekcja: / pdf
graficzny banner

Takiego widowiska jeszcze nie było! 14 marca w Arenie Gliwice artyści zaprezentują oryginalną produkcję, nową rewię na lodzie, która znów oczaruje widzów.

Angry Birds on Ice to obejmujące wiele gatunków dzieło, łączące jazdę na łyżwach, akrobatykę, parkour, slack-line, żonglerkę i inne style sztuki, zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach, lecz również na ich rodzicach oraz wszystkich miłośnikach klasycznych gier kom. typu Angry Birds.

Wszyscy widzowie będą mogli podziwiać mistrzostwo artystów: niezapomnianego rozgniewanego Reda, popędliwego Chucka oraz uwielbiającego wybuchy wiercipiętę Bombę. Nie sposób będzie nie zauważyć wspaniałych popisów akrobatycznych prosiąt.

Scenariusz i reżyserię napisał i stworzył Juraj Benčík, reżyser, aktor, mim i pedagog, przez 3 lata występujący w znanym na całym świecie „Cirque du Soleil”. Autorem scenografii jest profesor Jozef Ciller, pedagog Akademii Sztuk Pięknych, renomowany scenograf, znany także poza granicami Słowacji. Całość wyśmienicie uzupełnia fantastyczna muzyka, którą skomponował Oskar Rózsa do słów Štefana Benčíka.

Widowisko, które jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku, może się pochwalić unikalną sceną obrotową (360-stopniową), nie mającą na świecie konkurencji.

Dialogi i teksty piosenek są w języku polskim.

Angry Birds to cyfrowy fenomen XXI wieku. Począwszy od roku 2009 grę Angry Birds ściągnięto w ponad 4,4 miliarda przypadkach. (Arena Gliwice)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking