Podróżnicy i fotografowie POSZUKIWANI!

Dodano: 03.11.2017 / Sekcja:

fot. N. Uhlíková

Do 5 listopada można przesyłać zgłoszenia konkursowe do festiwalu Świat to za mało. Organizatorzy szukają autorów ciekawych fotografii podróżniczych oraz globtroterów, którzy opowiedzą o swoich wojażach podczas imprezy.

Festiwal Świat to za mało zaplanowano na 18 i 19 listopada. Na adres fotokonkurs@przedsiebie.org można wysyłać zdjęcia z podróży, które wezmą udział w konkursie fotograficznym. Temat zdjęć jest dowolny – mogą to być fotografie krajobrazowe, przyrodnicze, reportażowe, zdjęcia architektury i inne. Na najlepsze prace czekają nagrody.

Nieważne, czy zwiedzasz najdalsze zakątki globu, czy przemierzasz pobliskie szlaki – jeżeli umiesz o tym opowiadać, nie wahaj się i zgłoś swoje wystąpienie do sekcji konkursowej. Najlepsi prelegenci festiwalu zostaną nagrodzeni.

Szczegółowe informacje na temat festiwalu Świat to za mało są dostępne na stronie internetowej www.przedsiebie.org/swiattozamalo. Impreza została uznana za najlepszą inicjatywę 2015 roku w konkursie Liderzy Społeczni Gliwic. W tym roku wydarzenie odbędzie się już po raz czwarty. Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Przed Siebie. Projekt jest dofinansowany z  budżetu Miasta Gliwice.

(mm)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking